Tower! 2011 Simulator

Tower! 2011 Simulator

Simulasyon Oyunları
Uçak oyunu severlerin büyük ilgisine çeken tower 2001 oyunu mükemmmel bir uçak sürme oyunu dur.Kendinizi uçağın içinde hissedeceksiniz.
Bu gerçekçi hava trafik kontrol simulasyonu size büyük bir uluslararası, havaalanı kontrol imkanı sunuyor.
Bir uçak ineceği zaman tüm kontrolleri yapıp izin vermelisiniz. Piste inen uçaklara rehberlik yapmak için hazır olun. Her uçağı güvenle indirmelsiniz.

Uçak oyunu sizde bağımlılık yapabilir. Havaalanlarını ve radarları gerçek ekranlardan takip edebilirsiniz. Kuşbakışı bir görünüm ile izleyebilirsiniz.
Uçak oyununda karmaşık bir komut takımı, Yapay zeka ve ses tanıma teknolojisi bulunuyor. Sesli komutlar için kaliteli bir mikrofonunuzun olması tavsiye edilir.
Bunun yanında yine iyi bir kulaklığınızında olması anlaşılabilirlik açısından iyi olacaktır.

Özellikler
  • Gelişmiş yapay zeka (AI) ve gerçekçi prosedürler
  • Tek ve çok oyunculu iki ayrı versiyon
  • Tamamen sesle kontrol edilebilirlik. Microsoft ses tanıma teknolojisi kullanılıyor.
  • Dinamik aydınlatma, ayrıntılı grafikler. Gölgeler, topraklar, yollar 2 boyutlu ve fotorealistic
  • Tamamen gerçeğe uygun kontroller.
  • Çift kanallı ses
0 589 Devamı
Prison Architect

Prison Architect

Simulasyon Oyunları
Maksimum güvenlikli bir hapishane inşa edebilir misiniz? Sadece inşa etmekle kalmayıp aynı zamanda güvenli bir şekilde yönetmeniz de gerekecek.
Prison Architect dünyada ki son hapishane yönetimi simulasyonu.
Simulasyona boş bir arazi sahibi olarak başlarsınız. Yapmanız gereken araziniz üzerine mahkumlar için hücreler inşa etmek. Burada inşa derken tabi sadece duvar örmek değil. Mahkumların temel ihtiyaçlarını giderecekleri bölmeler , elektrik veya su bağlantıları oluşturmak gerekir. Mahkumların duş almaları için banyolar , muhafızlar , gardiyanlar için hücreler , depolar veya yemek yapmak için mutfak vs. gibi bir hapishanenin ihtiyacı ola her şeyi inşa etmeniz gerekli. Oyun yapımcıları tarafından aylık olarak güncellenecektir. Zira yenilemeler , düzeltmeler gerekebilir. Simulasyon şu anda 19 versiyonu ile yayında. İleride çok daha gelişecektir.
Sizde kendi hapishanenizi inşa edin . Bunu yaparken stratejik hatalar yapmaktan kaçınırsanız sizin açınızdan iyi olacaktır. İyi eğlenceler.
0 254 Devamı
DCS A-10C Warthog

DCS A-10C Warthog

Simulasyon Oyunları
DCS A-10C Warthog ABD' nin Yakın Hava Desteği biriminin saldırı uçaklarını kullanabileceğiniz bir bilgisayar simulasyonudur.
Digital Combat Simulator özellikler Black Shark ve DCS serisi ile çıtayı oldukça yükselmiş gibi görünüyor. Warthog' un uçuş dinamiği , aviyonik, sensörler ve silah sistemleri modern sabit kanatlı savaş uçaklarının en gerçekçi hazırlandığı simulasyon diyebiliriz. Oyunda rahat bir deneyim için "Play" modunda çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz görev veya kampanya modundan görevleri yapabilir veya Karadeniz' in Kafkasya bölgesinde görev uçuşlarına çıkabilir veya kara ve deniz kuvvetleri ile birlikte Gürcistan , Rusya üzerinde geniş çaplı bir operasyona katılabilirsiniz. Dilerseniz oyunun çevrimiçi modunda online olarak da oynayabilirsiniz. Savaş uçakları simulasyon oyunları içerisinde gerçeğe belki de en yakın simulasyon diyebiliriz. İyi eğlenceler
0 388 Devamı
Global Air Traffic Control 2014

Global Air Traffic Control 2014

Simulasyon Oyunları
Bir Hava Trafik Kontrolü'nde olması gereken ne varsa bu simulayonda bulabilirsiniz. Oyunun yapımcıları simulasyonu hazırlamaya dünyadaki hava alanlarını izleyerek başladılar ve simulasyon tamamen gerçek hava alanlarınından alınan izlenimlere göre tasarlandı. Bunun yanı sıra simulasyon tamamen lisanslı veritabanına erişebilecek şekilde hazırlandı.
bu simulasyonda hemen herşeyi yeniden düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece uçak hareketlerini izlemek değil , onlara uygun güzergahlar belirlemeli , iniş ve kalkış desteği sunmalısınız. Hava trafiğini sürekli kontrol etmeli , hava olaylarına göre uçakları yönlendirmelisiniz. Uçaklar içerisinde sadece kendi güzergahında hareket edenlerin dışında, havada arıza yapanlar veya yakıt ikmali için acil iniş yapmak isteyenler olacaktır. Bunlar için gereken neyse tamamen sizin kontrolünüzde. Sağlıklı bir şekilde iniş yapmalarını sağlamalısınız. Hava yolu şirketinize yeni uçaklar satın alabilir veya hava alanınıza yeni alanlar satın alabilir , yollar inşa edip sefer sayısını artırabilirsiniz.
Bir hava yolu trafiği kontolürünün yapması gereken herşeyi bu simulasyonda bulabileceksiniz. İyi eğlenceler
0 202 Devamı
Rettungswagen-Simulator 2014

Rettungswagen-Simulator 2014

Simulasyon Oyunları
Alman Kurtarma Servisi ile işbirliği içerisinde hazırlanmış ve gerçek tedavi yöntemlerinden tasarlanmış bir ilk yardım simulasyonudur.
Simulasyona bir ambulans direksiyonunda başlarsınız. Aracınızda gerçekle birebir radyo kontrol merkezi ile iletişim sağlarsınız. Aracınıza merkezden aktarılan verilerle olay mahalline çok hızlı bir şekilde gitmelisiniz. Tabi yollarda kaza yapmadan... Bunun için araç sirenini kullanabilirsiniz. Oyunda 40 farklı misyon ve 4 farklı acil kurtarma aracı tanımlanmış durumda. Gerçek kurtarma ekipleri ile işbirliği içerisinde hazırlanmış olduğundan tedavi seçenekleri de gerçeğe uygun olarak tanımlanmış. Simulasyonun mod desteği bulunduğundan istediğiniz modları çalıştırabilir ayrıca gamepad desteği ile de direksiyon vb. bağlayabilirsiniz.
Gece gündüz göreve hazır olmalısınız ki insanların hayatı sizin performansınıza bağlı ... İyi eğlenceler.
0 750 Devamı
Rocksmith 2014

Rocksmith 2014

Simulasyon Oyunları
Rocksmith 2014 Edition gitar çalmayı öğrenmek isteyenler için en hızlı yoldur. Gitar severlere gitar çalmayı en hızlı şekilde öğretebilmek için hazırlanmış simulasyondur.
Rocksmith 2014 yöntemi yaklaşık 1 milyon kadar kişi gitar çalmayı öğrenmiş , ve bu rekor seviyeden sonra Rocksmith 2014 ödül almıştır. Gerçek gitar veya bass gitar ile bağlanın ve milyonlarca gitaristlerin arasına sizde katılın.
Daha esnek ve daha derin uygulama araçları, yeni teknikler ve yeni akortlar , yeni modlar ve büyük ölçüde değiştirilmiş görünüm , 50 yeni hit parça ve çok daha gelişmiş özellikler ile sizde bu deneyimi yaşayın.
0 303 Devamı
Next Car Game

Next Car Game

Simulasyon Oyunları
Çarpışma veya parçalama temalı yarış oyunları öyle tahmin ediyoruz ki birçoğumuzun büyük zevkle oynadığı oyun türlerindendir. Next Car Game bu tür oyunlar içerisinde üzerinden epeyce çalışılmış bir oyun.
Gelişmiş sürüş dinamikleri , çarpışma sonucu araç gövdelerinin aldığı hasarın yeniden modellenmesi ,geleneksel yarışlar ve derbiler , araçlarda her ayrıntısıyla modifiye Next Car Game ' nin getirdiği yeniliklerden bazıları. Bilindik araba yarışı oyunlarında amaç ilk önce finish çizgisini geçmektir. Bu oyunda ise çizgiyi geçmekten ötede aracınızı finish çizgisine dört teker üzerinde götürüp götüremeyeceğiniz. Gerçekçi çarpışmalar , gerçekçi hasarlar , gerçekçi bir kaza animasyonu için oyunun fizik ve hasar modellemesi baştan aşagı yeniden tasarlanmış.Rolling dirençleri, tekerlekler ve kayma açıları , araba motorları oldukça sofistike tasarlanmış , gerçek bir yarışta gerçek bir kaza anını yaşamanız için gereken her şey düşünülmüş. Yarış pistleride bu uğurda asfalt, patika, çakıllı yollar olarak çeşitlendirilmiş. Modifiye iyileştirmelerinin daha iyi anlaşılabilmesi için motor , şanzıman ve diğer bir çok parça çok farklı çeşitlilikte sunulmuş. Ayrıca çok oyunculu olarak veya geliştirilmiş modlarla da oynayabilmeniz mevcut.
Bu simulasyon sadece araba yarışından ibaret değil , adeta bir araba savaşı ... İyi eğlenceler
0 534 Devamı
SNOW

SNOW

Simulasyon Oyunları
Snow The Game tek başınıza veya arkadaşlarınızla snowboard üzerinde özgürce kayak yapabileceğiniz ve bu esnada devasa dağları keşfedebileceğiniz bir kış sporları simulasyonudur.
İsterseniz oyuncunuzu gerçek dünya markaları ile özelleştirebilirsiniz. Kaskınız , kıyafetleriniz , ekipmanlarınız , kayak takımınız vs. gibi araçlarınızı seçebilirsiniz. Multiplayer moduda bulunduğundan arkadaşlarınızla a oynayabilirsiniz. Eğer isterseniz Snow Play Free ekibine katılabilir oyun geliştirilirken onlara yardımcı olabilirsiniz. Bunun karşılığında da özel içerikler alabilirsiniz. Snowboard üzerine binin ve kendinizi karlı dağların zirvesinden aşağıya bırakın. İyi eğlenceler ....
0 222 Devamı
Space Engineers

Space Engineers

Simulasyon Oyunları
Space Engineers uzay araçlarının tasarımı ,yapımı ve bakımını yapabileceğiniz bir simulasyon oyunudur.
Oyuncular sivil veya askeri uzay gemileri ile uzay istasyonlarına ulaşmaya çalışırlar veya belirlenen yerlere yeni uzay istasyonları inşa ederler. Bu görevler sadece uzay istasyonları ile de sınırlı değildir. Bu asteroit madenciliği , montaj , demontaj ,akuplaj, hasarlı veya kullanım ömrü dolmuş parçaların değiştirilmesi gibi görevler de olabilir. Oyunda tanımlı birbirinden farklı birçok görev hazırlanmış. Bunlar kimi zaman bakım , kimi zaman tamir, kimi zaman saldırı , kimi zamansa kurtarma operasyonlarıdır. Ayrıca oyunu multiplayer modunda 16 kişiye kadar oynayabilirsiniz.
Space Engineers de gerçekci bir hacimsel fizik motoru kullanılmıştır.Bu modül sebebiyle nesneler atalet veya hız nedeniyle gerçek fiziksel cisimler gibi davranırlar.
Space Engineers deki amaç ;mümkün olmayan teknolojileri kullanmak değil gerçekten 60 yıl kadar ileride olan NASA nın çalışmaları hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmaktır. Space Engineers tasarımcılarına göre gelecekte insanlar göğüs göğüse mücadele yerine savaş makinelerini tercih edeceklerini düşünmüşler ve üreticilik ve mühendislik becerilerinizi kullanabilmek için böyle bir simulasyon hazırlamışlardır. Space Engineers sık sık optimizasyondan geçecek ve güncellenecektir. İyi eğlenceler dileriz ....
0 548 Devamı
Democracy 3

Democracy 3

Simulasyon Oyunları
Kendi ülkenin başkanı yada başbakanı olmak ister misin? Ülkeni en iyi şekilde yönetebileceğini düşünüyor musun?
Bugünkü başkan görevinde çok başarısız ve artık görevi devralma vaktin geldi.
Suç , cinayet , çeteler , işsizlik ,yoksulluk , ulusal borçlar ,terörizm , stratejik sorunlar ... Sanayileşme sürecindeki ülkenin bu büyük sorunlarıyla başa çıkabilecek misin?
Oyun aşırı detaylı bir oyun olmasına rağmen yasalar , politikalar ,seçmenler , olaylar vs. arasındaki bağlantıları gözlemlemek için benzersiz bir kullanıcı arayüzü hazırlanmış. Basit ikonik tablolar aldığınız kararların yoksulluğu , turizmi , ticareti vb. nasıl etkilediği gözlemlemeniz açısından oldukça başarılı hazırlanmış.
Oyun içerisinde genç,yaşlı , zengin, liberal, sosyalist ,banliyö, emekli , muhafazakar ,dindar , kapitalist gibi 21 farklı seçmen sınıfı tanımlanmış durumda. Ülkeniz için izlediğiniz politikalara göre oy kullanacaklar. Bir odak grubu seçip , o seçmen grubuna hitap etmek veya tamamen ülke geneline hitap etmek sizin politikanıza kalmış.
Oyunda mod desteğide bulunduğundan yeni modlarla birlikte oyununuzu sürekli olarak destekleyebilir , yeni fikirler üretebilir, geliştirebilirsiniz. Her şeyi yeniden değerlendirebilir istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Hatta tüm ekonomik ve siyasi modeli yeniden tasarlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz...
0 557 Devamı
Theme Park Studio

Theme Park Studio

Simulasyon Oyunları
Daha önceki oyunları ile bir hayli beğeni toplayan Theme Park Studio tescilli oyun motoruna ek olarak IDE ile birleştikten sonra tasarım ve inşanın tamamen kullanıcıya ait olduğu bu heyecan veriyi proje ortaya çıktı.
Oyuna ilk olarak parkınızı kuracağınız araziyi hazırlayarak başlarsınız. Seçtiğiniz bölgeye göller , nehirler ,ağaçlar , bitki örtüsü ,dağlar vs. yerleştirebilir ve istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Sonra arazinize ulaşım yolları inşa eder ,etrafını çitlerle çevirebilirsiniz.
Oyundaki araç setini kullanarak coaster raylarını istediğiniz şekilde hazırlar ve inşa edersiniz. Hızlandırıcılar , frenler ,tüneller vs. ekleyerek coaster ağınızı oluşturabilirsiniz. Hazırlanmış oyun motoru şekillendirdiğiniz raylara göre fiziksel gerçeklikleri dikkate alarak animasyonları hazırlayacaktır. Çeşmeler , havaifişekler, meşaleler, dumanlar gibi efektlerle çok daha çarpıcı bir animasyon oluşturacaktır. Burada rüzgara ,türbülansa göre ağaçların nasıl kontrol edildiğini gözlemleyebilirsiniz. İnşa ettiğiniz parkları oyunun sitesine ekleyebilir, diğer kullanıcılarla karşılaştırabilirsiniz.
Bu tür oyunlar arasında yeni oyun motoru ile oldukça başarılı bir çalışma olmuş. İyi eğlenceler...
0 705 Devamı
Racing Manager 2014

Racing Manager 2014

Simulasyon Oyunları
Racing Manager 2014 ile yönetsel becerilerinizi test edin.
Bugüne kadar hazırlanmış olan yarış takımı yönetimi oyunları içerisinde en ayrıntılı olanı diyebiliriz. İsterseniz var olan bir takımın başına geçin isterseniz kendi takımınızı kendiniz oluşturun ve yarış dünyasına hızlı bir giriş yapın.
İlk olarak mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekip kurmanız gerekli. Ekibinizle birlikte ilk işiniz motor üreticileri ile anlaşma sağlamak olsun. Bu süreçte bulabileceğiniz en iyi reklam sponsorlarını bulmalısınız. Sonra ideal bir yarış arabası tasarımına başlayın. İstediğiniz özelliklerde kendi yarış arabanızı imal edin. Tabi bu araca bir de sürücü gerekli. Kendinize bir sürücü bulmalı hatta sürücü eğitimi kurslarıyla anlaşarak onu eğitmelisiniz.Bu arada rakiplerinizin projeleri hakkında bilgi sahibi olmak için kendinize bir casus bulsanız iyi olur. Oyundaki teknoloji ağacından yararlanarak 100 den fazla yeni otomobil teknikleri hakkında çalışmalar yapabilir bunları yeni aracınızda deneyebilirsiniz. Ekibinizi genişletmek için yeni binalar inşa edebilirsiniz fitness merkezleri gibi ... Prestijiniz için villarlar , arabalar satın alabilirsiniz.Şasisinden lastik basıncına kadar her bir ayrıntısıyla ilgilenebileceğiniz mükemmel bir simulasyon.. İyi eğlenceler ...
0 250 Devamı